Hakkımızda


HAKKIMIZDA
Akcan Cam 2006 yılından günümüze müşterilerine hizmet veren güncel teknolojik alt yapısı,modern üretim teknikleri ile ŞİŞE CAM yetkili üretici bayii olarak CE-TSE kalite normları ile ürünler üretmektedir. Ürün yelpazesini artttıran firmamız yurtiçi ve yurtdışında ürünleriyle cam sektöründe ayrıcalıklı konumdadır.Müşteri memnuniyetini ve güvenini ön pılanda tutan firmamız kaliteli ve zamanında hizmet prensibiyle ,Talep edilen her ürün en detaylı biçimde değerlendirilerek, gelişmiş teknikler ile kalite kontrol aşamalarından geçerek, müşteriye zamanında teslimat esasına dayalı olarak sunulur.

VİZYONUMUZ

Akcan Cam Olarak benimsediğimiz değerlere bağlı olarak , dünya ve Türkiye piyasasında sürekli değişim gösteren ve sınır tanımayan müşteri taleplerini en üst seviyede tatmin edecek şekilde karşılamak ve sektördeki en iyi cam firması olmaktır.
Vizyonumuzu yerine getirmenin ancak; misyonumuza, ilkelerimize bağlı kalarak ve mükemmelliğe odaklanarak gerçekleşebileceğinin bilincindeyiz.

MİSYONUMUZ
Akcan Cam olarak sektöründe müşteri odaklılık, dürüstlük, güvenirlilik, karşılıklı kazanç gibi ilkelerimiz ve hizmet kalitemizle farklılık yaratabilmek; ilkelerimiz ve çalışma disiplinimizi bilgilerimizle de bütünleştirerek hızlı ve karlı şekilde büyüyebilmektir.

1
2
3
4
5
6

Copyright Akcancam.com.tr © 2000 - 2011. Firmamız Şişecam Yetkili Üreticisi'dir . Bu sitede kullanılan bilgiler izinsiz kullanılamaz.